O společnosti

O nás

Historie INZERT EXPRESu se začala psát již 8. března 1990, kdy si zákazníci mohli zakoupit první tištené vydání a do roku 2019 bylo za 29 ročníků vydáno více než 6.300 vydání tohoto deníku, která obsahovala miliony inzerátů.

S nástupem informačních technologií byl i INZERT EXPRES nucen přejít postupně z ryze tištěné podoby do podoby elektronické a tak 10 let po prvním tištěném vydání došlo ke spuštění elektronické verze INZERT EXPRESu, kde byly publikovány všechny inzeráty zadané do tištěné verze.

Díky rozmachu internetu a primárnímu využívání elektronických médií vydavatelství MEDIA – PRESS, spol. s r.o. rozhodlo v roce 2019 o přechodu na ryze elektronickou verzi s tím, že i nadále bude v pravidelných intervalech vycházet tištěné vydání, které obsahuje veškerou inzerci publikovanou na webových stránkách www.inzertexpres.cz.

Kontakty

  • MEDIA – PRESS, spol. s r.o.
  • Kobližná 53/24
  • 602 00 Brno - střed
  • IČ: 479 12 316
  • DIČ: CZ 47912316
  • ID datové schránky: vrjkwd2

Společnost je vedená pod spisovou značkou C 10027 u Krajského soudu v Brně.

Plošná reklama

V případě zájmu o bannerovou reklamu na webu nebo plošnou reklamu v tištěném vydání INZERT EXPRESu nás kontaktujte na email info@inzertexpres.cz a náš pracovník Vás bude kontaktovat telefonicky nebo emailem, aby s Vámi dohodl veškeré podrobnosti.

Technická podpora

V případě problémů se zadáním Vašeho inzerátu pište na email podpora@inzertexpres.cz. Specifikujte pokud možno co nejpřesněji Váš problém. Do emailu uveďte alespoň přibližný termín zadání inzerátu a telefonní číslo nebo email, na který byl inzerát zadán. Pokud jste registrovaný zákazník, uveďte také Vaše uživatelské jméno.